Русский
Пошук
Акції
Реклама
Банер
Банер
Стрічка новин
ITnews: Новости ИТ
Новости Информационных Технологий. Новости ИТ
ITnews
Головна Про компанію

Про компанію

Компанія Арго була заснована в 1992 році в Вінниці. Компанія створила і розвинула декілька успішних напрямів в своєму бізнесі:

  • Виробництво і продаж комп'ютерів торгівельної марки АРГО®;

  • Продаж копіювальної техніки. Забезпечення витратними матеріалами і технічний супровід;

  • Торгівля і обслуговування портативних комп'ютерів і комп'ютерної периферії;

  • Продаж і оренда проекційної техніки. Технічна підтримка, навчання, організація учбового процесу і проведення презентацій.

  • Продаж устаткування для оформлення документів.

В компанії Арго працює висококваліфікований персонал, який завжди зможе проконсультувати клієнта по будь-яких питанням, пов'язаних з вибором, експлуатацією, налаштуванням і підключенням технічних пристроїв.

Сьогодні на підприємстві працює 20 чоловік, з яких 15 мають вищу освіту.

Дев'ять фахівців пройшли додаткову професійну підготовку в представництвах фірм - виробників в Києві і Москві по профільним напрямкам: мережеве устаткування, зв'язок, копіювальна техніка, витратні матеріали.

Компанія Арго пропонує високоякісну офісну техніку від провідних фірм: Sharp, Canon, Epson, HP, Panasonic, Philips, 3M, Samsung, BenQ та ін. Компанія є авторизованим ділером корпорації SHARP (копіювальні і факсимільні апарати), торгівельним представником фірми MICROTEC (сканери) і NeuHous (джерела безперебійного живлення), сертифікованим інсталятором структурованих кабельних мереж SIGNAMAX.

Арго — це компанія, яка бере активну участь у формуванні асортименту національного ринку комп'ютерної техніки. Компанія є офіційним представником вітчизняних виробників витратних матеріалів для принтерів і копіювальних апаратів - "WWM", "Patron", "Barva”, “Colorway” .

Велика увага в компанії Арго приділяється якості гарантійної і післягарантійної підтримки техніки, що продається. Компанія має власний сервісний центр, в якому за всі роки існування накопичений великий досвід по ремонту і обслуговуванню комп'ютерної і офісної техніки.

Компанія Арго зарекомендувала себе як надійний партнер, готовий до активного розвитку і успішного просування на українському ринку комп'ютерної і офісної техніки.

фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото