Русский
Пошук
Акції
Реклама
Банер
Банер
Стрічка новин
ITnews: Новости ИТ
Новости Информационных Технологий. Новости ИТ
ITnews
Головна Комп'ютери АРГО

Комп'ютери Арго

Комп'ютерам АРГО

Комп'ютери АРГО - це високотехнологічний продукт, створений фахівцями нашої фірми, якість якого підтверджується сертифікатом УКРСЕПРО. Це продуктивна сучасна техніка, яка допоможе Вам у Вашій роботі і відпочинку, дасть можливість отримати нові професійні навики і відкрити нові грані світу інформаційних технологій.

Модельний ряд комп'ютерів торгівельної марки АРГО представляє як моделі початкового рівня, так і потужні робочі станції, придатні для вирішення найширшого круга завдань.

Комп'ютери АРГО виготовляються з високоякісних комплектуючих відомих виробників, що добре зарекомендували себе на світовому ринку комп'ютерної індустрії. Після закінчення збірки комп'ютери проходят жорстке технологічне тестування.

Комп'ютерам АРГО

Наші фахівці проконсультують Вас у виборі необхідної конфігурації комп'ютера, яка краще всього відповідатиме Вашим вимогам - Ви зможете замовити комп'ютер будь-якого рівня складності, потужності і вартості. Універсальність, продуктивність і багатофункціональність кожної з моделей дозволяє їй вирішувати різноманітні завдання з високою якістю.

Сучасні, з потужною і універсальною комплектацією, комп'ютери АРГО впораються з будь-яким завданням - будь то перегляд і обробка відео, високошвидкісна робота в інтернеті або робота з професійними програмами сучасного бізнесу, розробка програмного забезпечення, вирішення інженерних завдань CAD/CAM або занурення в світ комп'ютерних розваг з приголомшливою графікою і звуком.

Комп'ютерам АРГО віддають перевагу студенти і школярі. Сотні комп'ютерів використовуються в економіці, у сфері управління, бізнесі, будучи надійними помічниками багатьох користувачів.

Серед наших покупців:

Комп'ютерам АРГО

  • Вінницький державний педагогічний університет
  • Вінницький політехнічний технікум
  • Вінницький торговельно-економічний інститут
  • Вінницький обласний центр зайнятості
  • Українська каолінова Спілка
  • загальноосвітні школи Вінницької області
  • Вінницьке обласне Управління земельних ресурсів
  • ВАТ "Володарка"
  • Ямпільська районна рада

На комп'ютери АРГО надається трирічне гарантійне обслуговування. Сподіваємося, що багатолітній досвід і наше професійне відношення до роботи додадуть Вам упевненість в тому, що Ви придбали сучасний надійний комп'ютер і Вам завжди буде надана якісна і всебічна сервісна підтримка.

Наша адреса