Русский
Пошук
Акції
Реклама
Банер
Банер
Стрічка новин
ITnews: Новости ИТ
Новости Информационных Технологий. Новости ИТ
ITnews
Головна Ремонт офісної техніки

Ремонт офісної техніки

ремонт ремонт ремонт ремонт ремонт

Компанія "АРГО ЛТД" вже більше 15 років працює у Вінниці та Вінницькій області з обслуговування та ремонту офісної техніки , заправці і відновленню картриджів. Компанія має великий досвід і гарантує високий рівень якості своїх послуг. Наші фахівці готові оперативно провести профілактичні роботи і надати послуги з ремонту принтерів, копірів, факсів та будь-якого іншого офісного обладнання. Професійні фахівці нашого сервісного центру АРГО завжди проведуть для вас консультацію щодо вибору техніки і її обслуговування.

ремонт принтера

Основні напрямки діяльності Сервісного центру АРГО - це ремонт офісної техніки: ремонт принтерів (струйных и лазерных) HP, Samsung, Canon, Xerox, Еpson, Brother, Panasoniс, ремонт копіювальних апаратів і БФП Canon, Sharp, Gestetner, Minolta, Develop, Ricoh, факсів і комп'ютерів.

ремонт принтера

У нас Ви можете не тільки здійснити ремонтні або заправні роботи, а й укласти договір на абонентське обслуговування Вашої офісної техніки . У цьому випадку ми гарантуємо постійну наявність на складі витратних матеріалів, необхідних для ремонту офісної техніки .

Якщо вам знадобитися провести ремонт принтера або іншого пристрою, ми готові вислати сервісного інженера для загальної діагностики. При необхідності ми доставимо і здійснимо ремонт апарату в нашому сервісному центрі АРГО. Ми гарантуємо повний комплекс робіт з ремонту та усунення несправності, а при постановці на обслуговування - ще й профілактику.

принтер

На струменеві принтери встановлюємо системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

У нашій роботі ми звикли використовувати тільки оригінальні запчастини і якісні видаткові матеріали торгових марок Hewlett Packard, Canon, Fuji, Static Control, Кatun, Patron, Integral та ін. Тому за якість ми відповідаємо! На всі види робіт поширюється фірмова гарантія.

Висока кваліфікація інженерів сервісного центру АРГО дозволила отримати компанії статус авторизованого центру торгових марок SHARP, Canon, Epson, Impression, BMS, Delfics, IQ, AMI (сертифікати), а також центру технічної підтримки продукції HP, Samsung, Canon, Panasonic.

ремонт принтера

Кредо нашої компанії - компетентність, точність, відповідальність та індивідуальний підхід до клієнта.

Вісім причин, чому Ви можете стати нашим клієнтом:

  • Оперативний виїзд фахівців
  • Повна і безкоштовна діагностика несправностей оргтехніки
  • Найвищий рівень підготовки сервісних інженерів
  • Професійний ремонт офісної техніки
  • Використання тільки високоякісних витратних матеріалів та оригінальних запасних частин
  • Низькі ціни
  • Консультації по телефону
  • Доставка оргтехніки і картриджів після ремонту безкоштовно по місту

Ми поважаємо і цінуємо кожного нашого клієнта і не залишимо Вас наодинці з Вашими проблемами! Наш досвід і наша система сервісу такі, що Ви отримуєте послуги швидко і якісно.

Наша адреса