Русский
Пошук
Акції
Реклама
Банер
Банер
Стрічка новин
ITnews: Новости ИТ
Новости Информационных Технологий. Новости ИТ
ITnews
Головна Заправка картріджів

Заправка картриджів

ремонт ремонт ремонт ремонт

Заправка картриджів у Вінниці: Sharp, HP, Canon, Samsung, Xerox, OKI, Brother, Lexmark и др.

Заправка картриджів і їх відновлення в сервісному центрі компанії "Арго Лтд" здійснюється досвідченими фахівцями в оснащеному сучасним обладнанням приміщенні. Маючи за плечима значний досвід, фахівці сервісного центру "Арго Лтд" на протязі ось вже більш ніж десятка років оперативно і кваліфіковано виконують подібні сервісні послуги. Наш професіоналізм підтверджений відповідними сертифікатами компаній.

Послуги по заправці картриджів стають все більш затребуваними з кількох причин.

Заправка картриджей

По-перше, це очевидна економія, адже купувати кожного разу новий картридж, щонайменше, недоцільно. Вартість заправки картриджів до 5-10 раз дешевше оригінальних картриджів, а так як оригінальні картриджі коштують, як правило, 50-70% від вартості нового принтера, то заправка картриджів є єдиним способом істотно скоротити свої витрати на якісний друк.

По-друге, заправка картриджів кількісно знижує обсяги відходів від оргтехніки і ступінь забруднення екології. Використавши картридж, ви не викидаєте його, а заправляєте знову, тим самим продовжуючи працювати з одним витратним матеріалом, скорочуючи витрати на утилізацію.

Заправка картриджей

По-третє, це зручно. Наявність обмінного фонду та кур'єрська доставка дозволить Вам не зупиняти роботу офісної техніки на час заправки. Якщо компанія використовує велику кількість картриджів, то, уклавши з нами Договір, така компанія буде користуватися низкою переваг. Наприклад, для постійних клієнтів є знижки на послуги заправки та відновлення картриджів. Наш сервісний центр пропонує організаціям укладення довгострокових договорів на обслуговування офісної техніки.

По-четверте, це висока якість Ваших друкувальних пристроїв. Відрізнити якість друку заправленого картриджа від оригіналу практично неможливо. Ми використовуємо в роботі тільки високоякісні витратні матеріали провідних виробників. Заправка картриджів проводиться тонером: Sharp, SCC, Imex, LG, Katun. Ми даємо гарантію на проведені нами роботи.

Заправка картриджей

По-п'яте, це безпечно для Вашої техніки. Всі заправлені нами картриджі герметичні, що гарантує практично повну відсутність прокидання тонера до принтера.

Заправка картриджів - це технологічний процес, що вимагає окремого, обладнаного станціями очищення картриджів (дороге стаціонарне обладнання) приміщення. Це процес, що складається з багатьох операцій, що використовує десятки інструментів і витратних матеріалів, вимагає спеціально підготовленого і навченого персоналу з певним досвідом роботи.

Заправка картриджей

Картридж - це витратний матеріал будь-якого друкованого пристрою. Картриджі бувають лазерні та струменеві. Лазерний картридж зібраний з декількох деталей і заправлений тонером. Тонер - це витратний матеріал, який і відтворює на папері видимий відбиток потрібної інформації. При нанесенні на папір інформації тонер витратиться. Залежно від технології нанесення зображення на папір, картриджі бувають декількох видів, а так само підвидів, що залежать від технічних рішень, застосованих у конкретному принтері або серії пристроїв. Відповідно заправка картриджів різних видів друкуючих пристроїв проводиться різними методами, а іноді заправка картриджів взагалі не здійснюється з ряду причин.

Технологічний процес заповнення картриджа тонером називається заправкою картриджа. Крім тонера, картридж складається ще з декількох деталей. Всі ці деталі в процесі роботи зношуються. Особливо вразливою частиною картриджа є фотобарабан, термоплівка, шестерінки. Процес заміни зношених або пошкоджених деталей картриджа називається відновлення картриджа.

Відновлення картриджів для лазерних принтерів складається з двох самостійних операцій - це заміна деталей картриджа і заповнення картриджа тонером (заправка). Лазерний картридж, який жодного разу не заправляли, можна заправляти, як правило, ще 2-3 рази. Після чого необхідно зробити відновлення картриджа або його реставрацію.

Заправка картриджей

Заправка включає в себе:

 • первинне тестування;
 • повне розбирання картриджа;
 • технічний аналіз працездатності;;
 • очистку та вилучення відпрацьованого тонера;
 • полірування фотобарабана і валу переносу заряду;
 • безпосередньо заправку тонером;
 • збірку і остаточне тестування;
 • упаковку в світлонепроникних пакет;

Під час заправки картриджів лазерних принтерів кожен картридж акуратно розбирається на складові його деталі, кожна деталь оглядається і тестується, видаляється весь тонер і відпрацьований тонер з бункера відпрацьованого тонера, всі контакти змащуються спеціальним мастилом, при необхідності замінюється або прошивається чіп для картриджів

Заправка картриджів вимагає спеціальних професійних навичок. Фахівці нашої компанії мають достатньо досвіду для проведення необхідних операцій по заправці і відновленню картриджів, а такожо дотримуються певних технології заправки картриджа. Недотримання цих технологій призводить до перевитрати тонера і поступового погіршення якості друку, а в більшості випадків до передчасного виходу з ладу апаратів.

Відновлення картриджа - процедура, при якій у картриджі змінюються зношені деталі і він заправляється тонером. Після відновлення картридж дає якість зображення близьке до нового. Відновивши картридж, його можна заправити ще 3-4 рази при високій якості друку.

Заправка картриджей

Відновлення включає в себе:

 • заміна фотобарабана та ракеля, леза дозування і чистячого леза, ущільнювачів магнітного валу і роликів;
 • очищення всіх деталей картриджа сервісним пилососом;
 • зняття залишкового заряду;
 • змащування пари "фотобарабан - ракель;
 • заправка тонером;
 • збірку і остаточне тестування;
 • упаковку в світлонепроникний пакет;

При відновленні картридж повністю розбирається, піддається чищенню, зношені деталі замінюються, змінюється фотобарабан і засипається новий тонер. У результаті відновлення картриджа виходить те ж якість друку, що й раніше при первісному використанні і ті ж можливості по перезаправке, але набагато дешевше. Почергово заправляючи і відновлюючи картриджі, отримуємо економію до 50-70% (більш точна цифра залежить від моделі принтера та фірми-виробника).

Заправка та відновлення картриджів у нас - це завжди вигідно, економно і безпечно.