Русский
Пошук
Акції
Реклама
Банер
Банер
Стрічка новин
ITnews: Новости ИТ
Новости Информационных Технологий. Новости ИТ
ITnews
Головна

Інтерактивні мультимедійні комплекси

Робота з інтерактивними та мультимедійними пристроями - це хороший вибір для тих учителів, які хочуть зацікавити своїх учнів, підвищити відвідуваність, полегшити засвоєння матеріалу.

Інтеракивний комплекс

Інтерактивна дошка - це гнучкий інструмент, який поєднує в собі простоту звичайної маркерні дошки з можливостями комп'ютера. Дошка, в комбінації з мультимедійним проектором, стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в Інтернеті, демонструвати потрібну інформацію або просто малювати.

Різко підвищується емоційність викладу і сприйняття матеріалу, інформаційна ємкість уроку, а головне - можливість використання кращих вітчизняних і навіть світових дидактичних засобів у кожній школі. У класах з інтерактивною дошкою діти хочуть вчитися більше.

Основні можливості інтерактивних комплексів:

 • Забезпечується управління комп'ютером безпосередньо з поверхні дошки - дотик рукою до поверхні або іншим твердим предметом сприймається як дія лівої кнопки миші.
 • Інтеракивний комплекс

 • Коментування будь-якої інформації здійснюється за допомогою цифрових маркерів - поверх тексту, графічного зображення, фото- і відеокадрів.
 • Редагування інформації в реальному часі, збереження змін, друк на принтері, розсилка по електронній пошті.
 • Величезна колекція шаблонів, малюнків, фігур з усіх тем та дисциплін навчальної програми дозволяє використовувати їх для створення своїх авторських занять і завдань.
 • Інтеракивний комплекс

  Використання такого комплексу дозволяє замінити традиційні наочні посібники на мультимедійні. На уроки історії та географії не потрібно носити карти і глобуси, на уроках хімії не обов'язково діставати з шаф запилені моделі молекул і кристалічних решіток, в кабінеті біології можна обійтися без скелета, на уроки літератури і художньої культури можна не носити товсті і дорогі альбоми репродукцій.

  Інтерактівний комплекс

  Одним з основних напрямків роботи виробничо-торговельної фірма "АРГО ЛТД" є продаж і установка проекційної та мультимедійної техніки для навчального процесу.

  Фахівцями ТОВ ВТФ "АРГО ЛТД" поставлені та змонтовані інтерактивні мультимедійні комплекси в навчальних закладах міста Вінниці (Вінницький державний педагогічний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут, Вінницький торговельно-економічний коледж , Гімназія № 17, школа № 26), а також у школах Гайсинського, Літинського, Крижопільського, Немирівського, Ямпільського районів.

  Маючи великий досвід постачання й установки такого устаткування, фахівці ТОВ ВТФ "АРГО ЛТД" гарантують високу якість інтерактивних комплектів, акуратність і професіоналізм при їх налагодженні.

  Наша адреса